Home » Moje ordinace

Moje ordinace

dreamstimeextralarge_30489547Dobrý den, vítám vás na stránkách ordinace ORL v Nymburku. Poskytuji komplexní lékařskou péči v oboru otorinolaryngologie (ORL), který se zabývá onemocněním ucha, krku a nosu. V rámci soukromé praxe nabízím diagnostickou, léčebnou a dispenzární péči dětem i dospělým pacientům. Při podezření na sluchovou poruchu provádím audiometrické vyšetření, léčím choroby zevního ucha, choroby středního a vnitřního ucha, poranění uší a různé zánětlivé komplikace. Diagnostikuji poruchy nosní průchodnosti, léčím onemocnění nosu a vedlejších nosních dutin, chronickou rýmu a chronický zánět dutin nebo poruchy nosní průchodnosti. Mezi velmi časté onemocnění patří zánět hltanu, zánět slinných žláz, zánět hrtanové příklopky, zánět krčních mandlí apod.

Zdravotní problémy, které se v oblasti krku a hlavy objevují, mohou být vrozené nebo získané v průběhu života a to bez rozdílu věku či pohlaví. Potíže mohou být jen dočasné nebo dlouhodobějšího rázu, kdy záleží na charakteru a příčině vzniklých poruch. Proto je důležité pamatovat na prevenci a předcházet případných chorobám. Pravidelné preventivní prohlídky by měli především dodržovat lidé, kteří pracují v hlučném nebo prašném prostředí, protože u nich je pravděpodobnost vzniku poruch daleko vyšší.

Při léčbě ke svým pacientům přistupuji individuálně, vstřícně a s pochopením. Vždy se snažím jim ulehčit jejich nepříznivou zdravotní situaci a pomoci jim od zdravotních problémů, proto všem pacientům věnuji stejnou péči, neboť všichni mají právo na kvalitní ošetření a léčbu.